    -IDEC RU4S-C-A24 реле, 24VAC, 4PDT, 6A, 4 Poles, Led indicator
    Артикул: RU4S-C-A24
    IDEC
    Штекерне реле IDEC RU4S-C-A24
    Детальніше
    Під замовлення
    Додати в кошикВ кошику
    Купити в 1 клік
    Технічний довідник
    IDEC RU Series Brochure 0,252мб/PDF
    Технічна документація IDEC RU Series 1,886мб/PDF
    IDEC Quick Selection Guide 5,520мб/PDF
    • Опис
    • Задати питання
      RU Universal Relay
      Додатково, IDEC розробила реле RU з роздвоєними контактами перемикання низького сигналу. Модель RU42S має максимальний номінальний контакт 3 А 250 В змінного струму, зберігаючи мінімальне комутаційне навантаження 0,1 мА при 1 В постійного струму, що дозволяє використовувати це реле для всіх ваших потреб у комутації сухих ланцюгів.
      Основні особливості:
      • RU2: DPDT, 10A (250 В змінного струму/30 В постійного струму)
      • RU4: 4PDT, 6A (250 В змінного струму/30 В постійного струму)
      • RU42: 4PDT роздвоєні контакти (Bifurcated) 3A (250 В змінного струму/30 В постійного струму) для ланцюгів із сухим контактом
      • Якісна конструкція без припою (без свинцю)
      • Важелі фіксації та миттєвої перевірки
      • Неполяризований зелений світловий індикатор
      • Важелі ручної фіксації AC/DC з кольоровим кодуванням
      • Широкий вибір котушок:
      • - Постійний струм:12 В, 24 В або 110 В
      • - Змінний струм: 24 В, 110-120 В, 220-240 В
      Характеристики
      Серія RU
      Ном. напруга котушки 24VAC
      Ном. струм контактів 6A
      К-сть полюсів 4
      Конфігурація контактів 4PDT
      Тип монтажу Штекерний
      Індикація Так
      Робоча температура -55 до +60º C
      Розміри 27,5x 21 x 35 мм
    • Ви можете поставити будь-яке питання по товару або роботі компанії.
      Наші кваліфіковані фахівці обов'язково вам допоможуть.
    Серія
    RU
    Ном. напруга котушки
    24VAC
    Ном. струм контактів
    6A
    К-сть полюсів
    4
    Конфігурація контактів
    4PDT
    Тип монтажу
    Штекерний
    Індикація
    Так
    Робоча температура
    -55 до +60º C
    Розміри
    27,5x 21 x 35 мм
    Штекерне реле IDEC RU4S-C-A24 RU Universal Relay Реле серії RU доступні в 2-полюсних (DPDT) або 4-полюсних (4PDT) моделях. Обидві моделі RU2 і RU4 мають кілька стандартних функцій, включаючи неполяризований зелений світлодіодний індикатор, механічний прапорець-індикатор, легкодоступну та змінну маркувальну пластину та ручний фіксатор із помаранчевим/червоним кодом для котушки змінного струму та зеленим/синім для котушки постійного струму. Що відрізняє реле RU від інших реле, так це унікальна внутрішня конструкція. Немає внутрішньої проводки, що означає відсутність слабких точок припою та повністю безсвинцевий виробничий процес. Контакти також не містять кадмію, що робить реле RU екологічно чистими. Усі реле RU виготовляються за допомогою повністю автоматизованого процесу складання, що означає, що реле має найвищу якість, оскільки ймовірність людської помилки була усунена під час виробничого процесу. IDEC розробила інноваційний і простий метод ідентифікації реле серії RU. Зараз доступні кілька різних кольорових маркувальних табличок, які можна використовувати для заміни стандартної маркувальної таблички, розташованої у верхній частині реле RU. Ці маркувальні таблички доступні в жовтому (стандартний колір), зеленому, помаранчовому, синьому або білому кольорах. Крім того, маркувальні таблички можна ідентифікувати за допомогою олівця або ручки, щоб писати безпосередньо на них. По суті, ви можете створити власну налаштовану мітку, яка фактично є частиною реле. Маркувальні таблички розташовані у верхній частині реле, а не на гнізді. Додатково, IDEC розробила реле RU з роздвоєними контактами перемикання низького сигналу. Модель RU42S має максимальний номінальний контакт 3 А 250 В змінного струму, зберігаючи мінімальне комутаційне навантаження 0,1 мА при 1 В постійного струму, що дозволяє використовувати це реле для всіх ваших потреб у комутації сухих ланцюгів. Основні особливості: RU2: DPDT, 10A (250 В змінного струму/30 В постійного струму) RU4: 4PDT, 6A (250 В змінного струму/30 В постійного струму) RU42: 4PDT роздвоєні контакти (Bifurcated) 3A (250 В змінного струму/30 В постійного струму) для ланцюгів із сухим контактом Якісна конструкція без припою (без свинцю) Важелі фіксації та миттєвої перевірки Неполяризований зелений світловий індикатор Важелі ручної фіксації AC/DC з кольоровим кодуванням Маркувальні пластини, що замикаються, доступні в жовтому (стандартний колір), зеленому, помаранчовому, синьому або білому для легкого маркування та ідентифікації Широкий вибір котушок: - Постійний струм:12 В, 24 В або 110 В  - Змінний струм: 24 В, 110-120 В, 220-240 В
    Задати питання
    • Рекомендовані товари
      • IDEC SU4S-21L клемна колодка, 4 pole, din-rail socket, push-in
        Під замовлення
        Детальніше
      • IDEC SY4S-05 клемна колодка, 4 pole, din-rail socket
      • IDEC SY4S-51 клемна колодка, 2 and 4 pole, Panel mount socket